Nové a krásné bydlení

Published by on 5. 5. 2018
Categories: Domov

Nechcete se zaobírat stavbou, ale chcete mít vlastní dům? Nechcete si dělat zbytečné starosti se vším tím vyřizováním s povolením na stavbu, s vyřizováním s úřady a následně s firmami, které by vám se stavbou pomohly? Ovšem chtěli byste mít vlastní bydlení? Máte pozemek a toužíte po domečku? V tom případě vám možná pomůže naše nabídka mobilních domů. Takzvané Mobilheimy už totiž nejsou jen staré a škaredé domy, ale změnily se v populární a luxusní bydlení, které je nízkoenergetické a nenáročné na bydlení.
relaxace v zahradě.jpg

S moderními prvky

Luxusní bydlení s moderními prvky, i to můžete mít! Všechno nové, čisté a krásné, vytvořené přesně podle vás a pro vás. Kuchyně s krásným a novým sporákem, troubou i mikrovlnkou. Moderní záchod. Luxusní koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem. Vše se jenom blýská a září čistotou. Přírodní materiál na podlaze, dřevěný interiér, hezký dekor dřeva všude kolem vás, nebo si můžete zvolit jakoukoliv jinou variantu. I uvnitř to může vypadat tak, jak jste si již před dávným časem vysnili.
A. Nízkoenergetické bydlení
Nízké náklady na bydlení jsou samozřejmě nedílnou součástí, která vás bude zajímat zřejmě hned jako první bod. Takovéto bydlení není energeticky náročné, a proto vás měsíčně vyjde na velice nízkou sazbu. Celý dům vás vlastně bude stát méně, než kdybyste kupovali garsonku někde ve městě. A za takto malou a nízkou částku můžete mít vlastní dům i se zahradou.
květina na okně.jpg
B. Pomůžeme, vybavíme, dovezeme a ustavíme
Provádíme opravy a rekonstrukce, modernizace a inovace. V domech, ve kterých lidé bydlí, přistavujeme terasy nebo obyčejné zahradní domy zateplujeme, aby v nich lidé mohli bydlet celoročně. Mobilheim se dá využít pro zábavu, jako rekreační budova na jedno přespání například na zahradu, ale také v nich můžete bydlet celoročně nebo natrvalo.
Každý dům odborně postavíme, pro celoroční používání zateplujeme speciální technologií. Přivezeme, odborně ustavíme a precizně zapojíme. Uděláme zkrátka vše, co je nezbytné, abyste se do domu mohli co nejdříve nastěhovat.