Bezpečnější odesílání

Published by on 5. 2. 2024
Categories: Dovolená


Pokud i vy patříte k těm, kteří mají k zacházení přepravních firem s balíčky výhrady, jistě přemýšlíte, jak se k této situaci postavit. Samozřejmě máte možnost změnit společnost, se kterou balíčky zasíláte. Bohužel je to ve většině případů podobné. Mnohdy to nemusí být ani vina přepravce, kartonové krabice jsou totiž mnohem náchylnější k poškození a protržení než jiné obalové materiály. Také mohou často navlhnout a zboží v nich se tak může snadno poškodit. Pokud vás ale rozesílání balíčků živí, jistě nemáte jinou možnost, než najít jiné a lepší řešení, než je změna přepravní společnosti. Co takhle zvolit si obalový materiál, který se jen tak nepoškodí? Kvalitní plastová obálka vám nabídne oproti balení do kartonové krabice nesporné výhody.

Balení je namáhavé

Přeci jen, sami moc dobře víte, jak je balení zboží složité a namáhavé. Také vždy vypotřebujete zbytečně moc lepenky? Připadá vám, že vaše balíčky nejsou úhledné? Obáváte se, že vaši zákazníci nejsou s kvalitou zabalení spokojeni? To se vám s obálkou z naší nabídky nestane. Zboží do ní jednoduše vložíte a pomocí samolepící klopy zalepíte. Vše je hotovo rázem a ve vteřině. Nepotřebujete nic navíc. Stačí vám pouze a jednoduše obálka.

Ušetřit je jednoduché

Jistě si dokážete spočítat, jak jednoduché je ušetřit. A to nejen peníze za obalový materiál, ale také váš drahocenný čas. S tímto jednoduchým systémem dokážete zabalit mnohem více zboží v témže čase. Obálky z naší nabídky jsou vhodné téměř na jakékoli zboží. Nejužitečnější vám však budou při balení textilií nebo tisku. Pokud byste si raději nejdříve kvality obálek z naší nabídky vyzkoušeli, nemusíte hned kupovat velkoobchodní balení. V nabídce máme také balení po deseti kusech, což se vám na vyzkoušení jistě vyplatí. My však moc dobře víme, že bude s kvalitou obálek z naší nabídky natolik spokojeni, že si příště objednáte balení rovnou po sto kusech.