Vše kolem doplňků

Published by on 25. 12. 2018

Říká se, že šaty dělají člověk a je to pravda, která platí i v běžném životě a nejen v pohádkách. Hezké oblečení není ale vždy vše… Ke všemu potřebujete ty správné doplňky. Na co se opravdu často zapomíná, ač je to škoda, jsou pokrývky hlavy. Dříve to bylo něco naprosto nevyhnutelné a dámy chodily krásně upravené v kostýmcích a kloboučcích, které k sobě náramně ladily. Je tedy opravdu smutné, že tento trend už se v dnešní době zas tolik nenosí, protože věřte, že plno mužů by to naopak ocenilo a považují to za něco naprosto elegantní a ženské.
velké perly
A z toho oni prostě šílí. Vybavte si tedy svůj šatník všemi možnými styly a typy pokrývek hlavy. Na výběr máte určitě ze zajímavě střižených klobouků, které se hodí hlavně v létě, a to v podobě slamáků anebo na podzim či zimu, kdy vykouzlí naprosto jedinečný outfit spolu s kvalitně vypadajícím kloboukem a úzkými skinny džíny. Inspiraci dnes najdete téměř na každém profilu na sociálních sítí některých z bloggerek.
šedá čepice

Dalším zajímavým řešením jsou barety. Ty byly kdysi také opravdu populární a dnes prožívají tak trochu slabší období, ale není všem dnům konec. Postupně se navracejí do mody a věřte, že budete vypadat opravdu jedinečně. Co je ale důležité říct, tak barety nesedí každému typu hlavy, takže předtím než si jich domu nakoupit hned několik v různých barvách, si jej nejdříve vyzkoušejte v nějakém tom obchodu či u švadlenky, kde jsou často k prodeji. Kromě těch elegantnějších pokrývek uděláte samozřejmě hodně parády i s obyčejnými čepicemi. V dnešní době už existuje opravdu mnoho stylů a typů, ale takovou tou klasikou budou asi vždy takzvané Beanie. Je to něco, co nikdy nezklame, ale zase ani nepřekvapí, takže pokud zrovna netoužíte potom, abyste vystupovala z davu, tak je to čepice jako dělaná pro Vás.

Kromě čepic a klobouků je také velmi dobré mít po ruce několik zajímavých pásků, které v dnešní době opravdu frčí. Pak už je samozřejmostí jen dostatek bižuterie a šperků, které dodají Vašemu outfitu třešinku na dortu.