Tři kroky pro šťastnější domov

Published by on 24. 5. 2023

Máme pro vás tři typy, jak předejít negativním energiím, aby vás doma omezovali a kazili vám vaše krásné dny a obecně váš spokojený rodinný život.

pohovka

1.  Zbavte se mrtvých květin
Pokud máte doma sušené či umělé květiny, zbavte se jich na prvním místě. Tyto mrtvé květiny vám doma nepomohou k proudění lepších energií. Naopak si doma budete držet energie negativní, které ovlivní nejen vás, ale celou vaši domácnost, potažmo rodinu. Raději si pořiďte domů živé květiny, které váš domov rozzáří a naplní ho živou a harmonickou energií.

rozbitý

2.  Zbavte se rozbitého nádobí
Není nic snazšího, než se zbavit rozbitého nádobí. Pokud máte doma hrnečky, kterým chybí ouška, naprasklé talíře, částečně rozbité sklenky, hrnce s poškozenými uchy a podobné kousky neúplného a poškozeného nádobí, doporučujeme vřele se jich zbavit.
Z historie víme, že nádobí bylo chloubou bohaté vrstvy a tedy značilo opravdu bohatství a kulturu hostitelů, respektive domácích. Pokud tedy doma držíte neúplné kousky nádobí, narušujete tak energie bohatství. Máte-li prasklinu na misce, máte také  pravděpodobně opravdu prasklinu na bohatství, tedy je zabráněno bohatství k vám proudit, protože tato prasklina finanční tok drží odtržený od vás.

3.  Zbavte se nepotřebných oděvů
Asi to každý známe. Máme doma několik desítek oděvů, které nenosíme a schováváme si je na později. Až do nich zhubneme. Až do nich přibereme. Až se zase začnou nosit. Až si je necháme opravit. To stejné s botami. Kolik párů bot máte, které jste za poslední rok nevzali na nohy? Nemají opravený zip? Nemají vyměněné podpatkové plátky? Tlačí vás? Špatně se v nich chodí? Ven s nimi!
Nechte si doma opravdu jenom oblečení, obuv a doplňky, které nosíte a opravdu vám na nich nic nevadí.

starý

Kusy, které nenosíte nemusíte vyhodit. Dejte je těm, kterým budou dělat radost. Těm, kterým můžou zachránit osobnost nebo i život. Uděláte dobrý skutek, když dáte oděvy na charitu. Nejen, že si vylepšíte svou osobní karmu, ale také dotyčnému určitě uděláte radost. Na jednom místě věci mohou dobrou energii brzdit, na jiném místě mohou pomoci k proudění.
Je to na vás!

Chcete mít lepší a spokojenější domácnost, domov a rodinu? Zbavte se všeho nepotřebného, rozbitého a neužitečného!