Pomoc pro podnikatele s nízkým příjmem

Published by on 26. 12. 2018
Categories: Ekonomika

U podnikatelů je dokazování výše příjmu mnohdy trochu složitější nežli u soukromých osob. Soukromá osoba prostě chodí do zaměstnání a dostává plat. Tím je snadno zjistitelné a doložitelné, kolik jeho měsíční příjem činí.

§ U podnikatele je to složitější tím, že se někdy díky použitému výdajovému paušálu sníží daňový základ na minimum nebo dokonce na nulovou hodnotu.

§ Přitom jsou jeho reálné příjmy daleko vyšší.
čtyři dvacky

Právě tato skutečnost může být překážkou při žádosti u banky o poskytnutí úvěru. U nebankovních poskytovatelů je možná tolerance nižších příjmů i zázanmů v registrech dlužníků. Takzvaná hypotéka bez dokládání příjmů https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/ je poskytována podnikatelům ve formě podnikatelských úvěrů. Tento způsob umožní získání finančních prostředků už dokonce do čtyřiadvaceti hodin od dodání příslušných podkladů.

– Jak název napovídá, bude se jednat o podmínku zástavy nemovitosti.

– Z odhadní ceny je možné získat až sedmdesát procent.

– Záleží na lokalitě, stavu nemovitosti a dalších parametrech.
mince za domkem

Stačí pouze nemovitost, není potřeba ručitel

Dobu splácení je možné domluvit až na třicet let. Splacení je ale možné kdykoliv během této doby. Samozřejmě, že odpadají veškeré sankce za předčasné splacení.

§ Pro urychlení jednání stačí ofotit příslušnou nemovitost (dvakrát zvenku a uvnitř každou místnost) a spolu s online žádostí vše odeslat.

§ Hypotéku na byt, rodinný dům, družstevní byt, chatu, pozemek nebo komerční objekt, můžete mít vyřízenou už za čtyřiadvacet hodin.

Není zapotřebí přizvat ručitele, postačí zástava zmíněné nemovitosti. Nebankovní hypotéka toleruje nejen nízké příjmy, ale také záznamy v registrech dlužníků. Tyto podmínky ale platí pouze u podnikatelských úvěrů.

– Pro soukromé osoby jsou určené spotřebitelské úvěry, u kterých jsou ale podmínky velice podobné.