Pivní pupek se nenosí

Published by on 24. 5. 2023

A ani nikdy nenosil, co se pouze tolerovalo byl pohled ženy na svého partnera, který k němu přišel stylem života, kterému nešlo zabránit.
Muži jsou známí tím, že si čas od času dopřejí nějaké to pivo, pohodu s kamarády a atmosféru, kterou nabízí dobrá hospůdka. Na tom není nic pohoršujícího a není potřeba jich za to soudit.
Co je však nepříjemnou památkou na léta strávená v hospodě, je takzvaný „pivní pupek“, který se nejen nenosí, ale ani nevypadá dobře, a to v žádném věku!
muž s pivem

Flákač ve všem, co jen jde

Patříte mezi muže, kterých příliš nezajímá to, jaký styl života vedou a jak se odráží na tom, jak vypadají? V tom případě máte největší pravděpodobnost k tomu, že se pro ženy stanete pouze terčem výsměchu a neopětují vám ani pohled.
Pokud jste pořád svobodní, zvoní vám na poplach a měli byste s tím něco udělat. Je totiž důležité i to, jaký jídelníček máte jako vaši prioritu a v neposlední řadě i závislosti, které mají na svědomí fakt, že nepatříte právě k tím největším krasavcům.
Pivo si samozřejmě dopřát můžete, na co ovšem dbejte je jeho množství a samotná kombinace s jídlem, které při něm konzumujete.A jestli vám je pohyb cizí jako jiný jazyk, je načase zapojit se do činnosti, jakou je fyzická zátěž. Ženy nemají až takové nároky, jak si myslíte, bohatě jim postačí vědět, že mají vedle sebe partnera, který o sebe dbá a na sport není nikdy starý.
pivní břicho

Proč nebudou pupkáči nikdy v kurzu?

Muži jsou svým způsobem vizitkou žen. Také mají potřebu se nimi chlubit a nést se vedle nich jako královny. I z toho důvodu jim záleží na tom, jak se o sebe jejich muž stará a jaké hodnoty jsou mu přednější. Svaly, které mužům přistanou daleko více než povislé břicho, jsou a budou vždy tím, co přesvědčí ženy o tom, že si vybraly dobře.
Taktéž platí, že s mužem, kterému záleží na tom, jakým směrem se ubírá jeho životní styl, si žena bude vždy jistá v tom, že jejich společná budoucnost nebude pouze o válení se na gauči a návštěvě hospod.
A jestli vám to není lhostejné, měli byste na tom zapracovat, co nejdříve.