Nastupte v Praze na skvělou dovolenou na Jadranu

Published by on 31. 3. 2018
Categories: Business

Máte-li už všeho dost, potřebujete-li si ze všeho nejvíc odpočinout a chcete se u toho ještě dobře bavit, třeba koupáním v moři a navštěvováním zajímavých kulturních památek, tak neváhejte a vyrazte na Jadran. Nikde jinde nezískáte tak skvělou dovolenou za tak příznivou cenu. Rekreovat se v Evropě má totiž mnoho významných výhod, které si možná neuvědomujete, ale jistě vám přijdou vhod.
Skvělé je na tom třeba to, že nemusíte nikam daleko cestovat. Evropské pobřeží Středozemního moře je snadno dosažitelné, ať už si zvolíte jakýkoli typ dopravy.

město

Zkrátka, než se nadějete, tak budete na místě. Nemáte-li ovšem důvěru v létání a nechcete-li se trápit řízením automobilu, ve kterém se navíc budete mačkat jako sardinky, tak si zvolte cestování autobusem. Vždyť do všech chorvatských letovisek vás již dnes pohodlně doveze pravidelný linkový autobus, na který nasednete na skvěle dostupné zastávce v Praze a vysednete z něj až na místě. A jistě vás potěší, že se jedná o nový, moderní, plně klimatizovaný autobus, s toaletou a minibarem na palubě, a také s luxusními polohovatelnými sedadly.

Na Chorvatsku je ovšem výtečné i to, že se zde dobře domluvíte i bez cizích řečí. Chorvaté Čechům dobře rozumí a jistě zde narazíte také na vstřícné krajany. Nemusíte se tak v žádném případě obávat, že byste se po příjezdu ocitli v pasti, kde se nevyznáte a ani nevíte, jak požádat o jídelní lístek či o klíče od toalety, což se vám jinde snadno může stát.

záliv

Většinu lidí každopádně potěší i vstřícné ceny a snadná dostupnost různých služeb a zboží. A na prvním místě je samozřejmě azurové moře s ideálními podmínkami na koupání, nádherné slunečné počasí a turistická centra plná zajímavých kulturních památek i večerního vyžití, ať už se chcete dobře najíst, zatancovat si anebo se toho co nejvíce dozvědět o historii.