Metody pro odstranění vrásek

Published by on 24. 5. 2023

V dnešním světě moderní technologie lze bojovat i s tímto problémem. Vrásky se objeví ve tváři každého z nás. Pokud jsme více ve stresu nebo provozujeme nezdravý životní styl, mohou se vrásky objevit dříve, než jsme očekávali. Důvodem pro dřívější vznik vrásek může být také dědičnost. S tím se musíme bohužel vyrovnat. Jak ale proti vráskám bojovat? V první řadě je důležitá správná péče o pleť. Poté je potřeba dodržovat zdravý životní styl, do kterého lze zařadit jednak pohyb, zdravou stravu, dostatečný pitný režim a především odpočinek. Díky odpočinku omezíme stres, který může být vlivným původcem stárnutí. Dalším způsobem je využití odborníků. Jak již bylo řečeno, dnešní moderní technologie dokážou s vráskami bojovat. Svěřte se tedy do rukou odborníků, protože vám určitě budou umět pomoct. Jaké metody se pro odstranění vrásek využívají?

oči

Odstranění vrásek Botulotoxinem

V rámci tohoto způsobu je do oblasti mimických vrásek aplikován botulotoxin pomocí jehliček. Vrásky jsou odstraněny na dobu čtyř až šesti měsíců. Po uplynutí této doby můžete aplikaci zopakovat. Po aplikaci je potřeba vydržet minimálně 4 hodiny v klidu – tedy nedělat žádný výraznější pohyb.

Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou

Do oblasti mimických vrásek je aplikovaná kyselina hyaluronová, která vrásky vyhladí. Efekt může trvat po dobu dvanácti až osmnácti měsíců. Již na první pohled vidíme, že efekt z této metody má mnohem dlouhodobější charakter oproti předchozí metodě. Po uplynutí této doby lze aplikaci zopakovat. Není zde potřebná žádná doba rekonvalescence.

krásné oči

Odstranění vrásek přístrojem

Existuje rovněž také přístroj, pomocí kterého lze vrásky odstranit. Tento přístroj funguje na základě radiofrekvenčních impulsů. Před zákrokem je na obličej nanesen znecitlivující krém, následně je obličej dokonale odmaštěn. Poté je proveden zákrok s pomocí přístroje, který není nijak bolestivý. Pacient cítí pouze mírné zahřívání kůže. Po zákroku je potřeba ošetřovat pleť hojivým krémem. Pleť bude minimálně dva dny po zákroku začervenalá.