Měrná spotřeba paliva

Published by on 17. 11. 2018
Categories: Auto moto


Tento ukazatel je jistě také důležitý, protože na spotřebě paliva můžete také výrazně ušetřit jízdním stylem, sledování vozidla, kde je, kde se nachází a podobně. Někteří pracovníci, co mají firemní auto, tak si mohou jezdit, kam chtějí a zbytečně plýtvají benzínem, takže tohle je také věc, na kterou je dobré se zaměřit a pohlídat si své zaměstnance, jestli něco nedělají jinak, než mají, jestli na něco nezapomněli a tak podobně. Tahle měrná spotřeba paliva se vám ukáže poté v počítačovém RMC programu, kde se vlastně všechno dozvíte detailně, ve velice zpracovaných grafech a tak podobně, takže je to něco opravdu neskutečně skvělého a opravdu velice potřebného pro každého podnikatele, majitele firmy, vedoucího, komu není jedno, jak jeho firma prosperuje, jak funguje.

tankování

Tohle je základní ukazatel toho, jak by to mělo fungovat. Celkové řízení vašeho vozového parku je jednoznačně zaručeno právě díky této luxusní volbě, kterou se budete chystat udělat. Je to jednoznačně bezkonkurenční program, co vám může přinést jenom ovoce a tahle investice bude pro vaši firmu klíčová a rychle návratná.

benzina

Automatické generování knihy jízd

Tohle je naprosto jedinečné v tom ohledu, že automaticky se všechno vygeneruje, data se exportují do programu v počítači a vy můžete z vaší kanceláře všechno v klidu doma hledat. Rozhodně to je přínosné. Spotřeba paliva je opravdu důležitý ukazatel, ze kterého můžete vyčíst hodně a můžete se společně s řidičem vozidla domluvit, aby jezdil třeba úsporněji a tak dále. Také se dá doslova měřit hladina paliva v nádrži. Všechno je kontrolováno velice pečlivě a nestane se, že by to třeba měřilo špatně. Program je velice přesný. Vyberte si hned. Dopadne to pro vás vždy jenom dobře a bude to stoprocentně pro všechny podnikatele jenom přínosná volba. Obsahuje to i nástroj pro zvýšení efektivnosti všech vašich zaměstnaných lidí.