Když chcete novou postel, vsaďte na tu z masivu. Jak je vybírat?

Published by on 17. 5. 2020
Categories: Zboží

Vybíráte novou postel a nevíte, pro kterou se rozhodnout? Vsaďte na postele z masivu, jsou pevné a odolné a vydrží vám spoustu let. Která je ta nejlepší?

Když chcete novou postel, vsaďte na tu z masivu. Jak je vybírat?

Výběr postele nikdy nepodceňujte, pokud si pořídíte jen tak nějakou postel, která se vám možná líbí, ale není moc praktická ani kvalitní, budete svého výběru velmi brzy litovat. Kvalitní spánek je pro naše tělo velmi důležitý a proto bychom měli spát na kvalitní a pevné posteli. Postele z masivu patří k těm nejlepším, co na trhu můžete naleznout. Mají mnoho pozitiv a určitě nebudete litovat, jak je vybírat a podle čeho se při výběru řídit?

pexels-photo-4063401

Masiv se hodí do každého interiéru

Samotný design je také hodně důležitý, na masivu je skvělé to, že se hodí úplně kamkoliv. Do moderně vybavených domácností ale i na venkov nebo na chalupu. Splyne s každým interiérem a dodá mu šmrnc. Dřevo je jedním z nejoblíbenějších materiálů vůbec, navíc jde o neskutečně odolný a pevný materiál, který vám může doma vydržet dlouhá léta. Jde o investici, která se určitě vyplatí. Získáte tak kvalitní základ pro váš zdravý spánek. Nemusíte se obávat rozvrzání postele nebo brzkého opotřebování materiálu.

Jak zvolit velikost

Na trhu najdeme spousty velikostí postelí, zde už záleží pouze na vašich osobních prioritách. Každý z nás totiž potřebuje ke spánku svůj osobní prostor, ať už spí na posteli sám nebo v páru. Velikost postele proto také nikdy neopomínejte zvážit. Obecně se uvádí, že každý dospělý člověk potřebuje alespoň osmdesát centimetrů na šířku, aby se mohl pohodlně a nerušeně vyspat. Dřevěná postel 160×200 drevenynabytek-borovicemasiv bude tedy dostačující jak pro páry, tak i pro jednotlivce, kteří si rádi dopřejí hodně místa.

pexels-photo-4246034

Proč zvolit borovici?

Masivní postele se vyrábějí z různých druhů dřeva, rozdíl je především ve tvrdosti dřeva, což ovlivňuje kvalitu postele. Dřevěné postele z borovice jsou nejoblíbenější a nejvyužívanější, je zde totiž skvělý poměr kvality a ceny. Borovice je cenově přijatelná a přitom dostatečně pevná, aby taková postel vydržela i několik let stále stejná a nezměněná.

Poznejte i vy, jaké to je vyspat se do růžova. Každý den, znovu a znovu.