Jaké výhody má síťka hlubinná profesionální pro vybírání nečistot z bazénu

Published by on 11. 7. 2022
Categories: Zboží

K létu v očích mnoha lidí neodmyslitelně patří bazén. Není tedy divu, že jej čím dál více z nás má v nějaké podobně na svých zahradách. Ovšem aby voda v něm zůstala čistá po celou sezónu, je potřeba jeho časté čištění.

Za tímto účelem se zdaleka nejčastěji používají nejrůznější filtrační zařízení, avšak ani ona nejsou všemocná. Problémem je především fakt, že sání není z pochopitelných důvodů dostatečně silné, aby dokázalo obsáhnout celý bazén, a také fakt, že mnohé nečistoty brzy padají ke dnu. Proto je potřeba používat i jiné pomocníky.

dítě v bazénu

Jedním z nich je síťka hlubinná profesionální, která je určena právě pro vybírání nečistot ze dna. Od té klasické se svou konstrukcí poněkud liší, a to právě proto, aby svůj účel plnila co nejlépe. Problém však je, že je poněkud dražší než ta klasická. Proto mnoho lidí přemýšlí, zda je skutečně nutné kupovat právě tuto, zda nestačí ta obyčejná.

Pravdou však je, že tento hlubinný typ má několik výhod, které hovoří v jeho prospěch. Ta největší spočívá v její konstrukci. Ta poněkud připomíná spíše síťku na motýly. Díky tomu zachytí i nečistoty, které se v průběhu čištění zvíří.

skok do čisté vody v bazénu

Dále si můžeme všimnout, že má na jedné straně stěrku. Díky ní ze dna odstraní skutečně vše, a nečistoty jsou následně nabrány https://www.hornbach.cz/shop/Okna-a-prislusenstvi/Ochrana-proti-hmyzu/Ochrana-proti-hmyzu-na-okna/Okenni-site-a-sitky-proti-moucham/S11775/seznam-zbozi.html přímo do síťky. O tom, že to značně usnadňuje práci, asi není třeba hovořit. V neposlední řadě je zde fakt, že násada je z podstatně pevnějšího materiálu. To znamená, že se nebude prohýbat. To nám umožní mnohem přesnější manipulaci a tím i lepší, rychlejší a efektivnější čištění.

Díky výše zmíněným faktorům s tímto typem dosáhneme mnohem lepších výsledků než s klasickým, a to s mnohem menší námahou a za podstatně kratší dobu. Pokud tedy máme bazén větších rozměrů, rozhodně je vhodné do tohoto produktu investovat. Váš bazén vám za to rozhodně poděkuje.