Jak se obléknout do sychravého počasí?

Published by on 4. 12. 2019
Categories: Internet

Léto bylo dlouhé a tak jsme z šatníku unosili nejrůznější kousky lehkých a vzdušných kousků v podobě šatů, sukní a šortek. Jenže pomalu se nám už tyto kousky začínají okoukávat, a je nejvyšší čas je pomalu ukládat do zadní části šatníku a připravit si místo na podzimní módu. Víte, jakými kousky právě v tomto období nešlápnete vedle? Ne?! Tak se nechte inspirovat.Žena v lese

Představíme si několik zajímavých trendů, které se drží na pomyslném žebříčku módy už několik let a tak v případě jejich pořízení rozhodně nešlápnete vedle. Rychle se z přehlídkových mol dostaly do hledáčku butiků a obchodních domů a tak se tyto trendy postupem času dostaly i do českých ulic. Díky nim prozáříte ponuré a sychravé dny a díky nim nebude váš outfit nikdy působit šedě a fádně.

  1. Oblečení ve vysokém lesku

Už nějakou tu dobu tu máme zpátky módu v podobě 80. let, tak proč jí nevyzkoušet? Když i Gucci letos přišel se svojí legendární lesklou sukní, kterou doplnil o tělovou halenku. Výrazné barvy nebo vysoký lesk? Tím letos rozhodně nešlápnete vedle. Pokud máte dostatek odvahy, můžete sáhnout i po kouskách s flitry.
Móda v parku

  1. Dlouhý kabát třeba až ke kolenům

V poslední době byly největším hitem kabáty právě nad kolena, v podstatě čím kratší tím lepší, ale tomu je teď konec. Letos jsou naopak dlouhé kabáty v módě a mohou sahat třeba až ke kotníkům.

  1. Kožešina

Kožešina je přeci nestárnoucí klasikou a neuděláte chybu, když vytáhnete kožich, který dříve s oblibou nosila vaše babička. Proč ale nezkusit jenom doplňky z kožešiny, které budou působit stejně elegantně. Hitem jsou letos kabáty, které mají kožešinou lemovaný například límec nebo kapuci.

  1. Kalhotový kostýmek

Jak může být v módě obyčejný a nudný kalhotový kostým, který má v šatníku snad každá žena? Letošní podzim ovšem propůjčuje kostýmům nový rozměr, ty jsou tak daleko barevnější a střižené podle nejnovějších trendů.