I muži si zaslouží svého kadeřníka

Published by on 19. 2. 2018
Categories: Životní styl

Je péče o vlasy pro muže důležitá?
Kadeřníci mají jasný názor – muži v dnešní době dbají o svůj účes mnohdy více nebo stejně jako ženy. Módní trendy určují, co se bude nosit a muži jim čím dál více podléhají. Stále vede patka nebo delší zachovalé vousy, kterým dodávají muži tu správnou péči. Nebojí se používat různé olejíčky či vosky, což by dřív muže ani nenapadlo. Mnoho mužů chce dbát o svůj vzhled a pečovat o sebe právě touto formou. Ať už přijde do pánského kadeřnictví mladý student či manažer firmy, jedno mají společné, chtějí vypadat jako opravdový gentleman.
holení u holiče
Barbershop
Muži, kteří rádi dbají o svůj vzhled, berou v dnešní době útokem především Barbeshopy. Je to kadeřnictví a holičství určené výhradně pro muže a většinou i střihy vytváří právě kadeřníci. Jde o luxusní službu, která poskytuje jak vytvoření klasického střihu, tak extravagantního. Nechybí ani klasické pánské holičství, kde je klient oholen břitvou, což zaručuje dokonalý výsledek. Navíc si muž užije příjemnou atmosféru v kadeřnictví, která může navodit pocit, jako bychom se vrátili v čase.
kadeřnické nůžky
Cena odpovídá kvalitě
Každého muže určitě napadne, kolik bude tahle paráda stát. Cena není nijak extra vysoká a odpovídá kvalitnímu servisu. Za klasický pánský střih zaplatíte cca 600 Kč a za úpravu vousů 400 Kč. Pokud budete chtít péči o vlasy i vousy najednou, zaplatíte o něco méně cca 950 Kč. Vždy záleží na Vašich nárokách a střihu, který budete požadovat. Proti cenám, které mnohdy ženy utrácejí za kadeřníka, jsou ceny celkem přijatelné. Nevýhodou však je, že pokud budete chtít střih udržovat i v budoucnu, budete muset navštívit svůj Barbershop alespoň každých 4-6 týdnů, aby Vám střih nepřerostl. Návštěva kadeřníka se však pro každého muže stane odpočinek a relax v jednom a jejich vzhled bude pár týdnů vypadat naprosto dokonale.