Hra, která vás chytí za srdce

Published by on 8. 2. 2018
Categories: Zboží

Pokud ji vyzkoušíte jednou, tak je dost pravděpodobné, že ji budete chtít zkusit i po druhé, po třetí, zkrátka, dokud bude co hrát. Řeč je nyní o únikové hře, která si získává čím dál, tím více fanoušků napříč generacemi. Takže není divu, že únikovou místnost, ve které se zmíněná hra hraje, můžete objevit už nejen v krajských, ale i v mnohem menších městech napříč celou republikou. Navštívit tak můžete třeba escape room Kutná Hora, kde se můžete těšit hned na několik druhů únikových her najednou. A je jisté, že se vám podobná akce hned tak neomrzí, svědčí o tom recenze všech, kteří už únikovou hru někdy vyzkoušeli. Pro všechny to bývá nezapomenutelný zážitek a skvělá zábava, kterou navíc můžete prožít se svými bližními, neboť tato hra je určena pro dva až pět hráčů najednou.

žena

Takže záleží jen na vás, zda si ji zahrajete se členy své rodiny, s vašimi přáteli anebo třeba jako team buildingovou akci spolu s kolegy z vašeho pracoviště. A pokud vás hra bude bavit, můžete se o svůj zážitek s ostatními podělit nejen slovně či skrze sociální média, ale třeba i tím, že poukaz na hru darujete někomu k narozeninám. I takovým způsobem lze přijít k nevšednímu zážitku. A o co zde vlastně konkrétně jde? O řešení logických hádanek, záhad a úkolů, které nažhaví vaše mozkové závity.

kostky

Nicméně rozhodně nemějte strach, pokud jste zrovna nepatřili mezi hlavní myslitele školní třídy. Nemusíte být hned géniové, abyste se mohli zúčastnit únikové hry. Dobře bavit se budou všechny generace od dětí až po jejich prarodiče, takže už z toho vyplývá, že nikdo nemusí mít žádné speciální logické či matematické schopnosti, aby si hru užil. Bude to pro vás zážitek v každém případě. Navíc, i kdybyste náhodou k řešení záhady nedospěli, tak to vůbec nevadí. Hlavní je, že se přitom skvěle pobavíte, ať už venku svítí slunce anebo leje jako z konve.