Dokonalá pomocnice pro každého výrobce oděvů

Published by on 5. 6. 2019
Categories: Zboží

Figurína, na které může jak domácí švadlenka, tak i profesionální návrhář či krejčí zkoušet rozešité obleky, je nepostradatelným pomocníkem při této práci. Pro profesionální využití je ideálním pomocníkem krejčovská panna nastavitelná.
švadlena při práci u šicího stroje
§ Tento důmyslný vynález dovoluje nastavit určité partie a tím pádem získat vždy přesně velikost podle momentální potřeby.
Nastavitelná krejčovská panna je univerzální pro několik dámských velikostí. Figurína je vyrobena z kvalitního plastu, který zaručuje dlouhou dobu trvanlivosti i při častém používání. Vnější část je potažena kvalitní a částečně i elastickou textilií.
§ Elastičnost zajistí, že látka na figurínu dobře přilne, nikde se neshrnuje a nepůsobí tedy při zkoušení oblečení žádné obtíže.
Mezi plastem a textilií je instalována ještě tenká molitanová výztuž. Díky ní je možné do figuríny zapichovat krátké špendlíky. I tento detail usnadní práci při šití anebo zkoušení.
krejčovské potřeby – šicí stroj, nitě, nůžky

Snadná manipulace a regulace

Regulace velikostí je velice snadná. Stačí jen pootočit vstupním kolečkem, na kterém jsou velikosti uvedeny. Tato figurína je vhodná nejen pro profesionální návrháře oděvů, ale i pro domácí využití.
§ Zejména v těch případech, kdy je velikostní rozpětí „obšívaných“ dam skutečně široké.
Nastavitelná krejčovská panna se vyrábí v černé variantě a je dodávána s praktickým dřevěným podstavcem. Ten lze jednoduchým způsobem od busty oddělit a používat tak každý díl zvlášť.

V nabídce je i dětská varianta

Nastavitelná krejčovská panna se vyrábí i v dětské verzi. I v tomto případě lze regulovat velikosti tak, aby byly veškeré rozměry přesně v souladu se skutečností.
o Výška stojanu v dětské variantě je jeden metr.
o Busta je vysoká sedmdesát centimetrů.
Regulovat se dají velikosti přes prsa, pas a boky. Tedy místa, která jsou pro určení velikosti nejdůležitější.