Dejte si doma jedno točené

Published by on 9. 2. 2022
Categories: Zboží

Pohoda, klídek a dobré pivo

Mnoho lidí si rádo dá nějaké to pivo. Někdo ho pije v létě, někomu chutná i v minus dvaceti. Je jedno, do které skupiny patříte, ale pokud máte rádi pivo, určitě si na něj občas zajdete s přáteli či rodinou někam do hospůdky nebo restaurace. V posledních dvou letech nám bohužel gastro podniky několikrát zavřeli, a my se tak k půllitru rezavého nápoje nedostali. Existují sice bečky na doma, lahváče nebo plechovky, ale není to ono. Čas od času se chce člověk socializovat, no a u dobrého alkoholu to jde přece nejlíp. Ne vždycky se ale dostanete ven, a ne vždycky ven chcete jít. Někdy si prostě dáte raději pivo doma. Co si dát čepované, aniž byste někam museli chodit?

čepování piva

Domácí výčepní zařízení Gastroserver má mnoho výhod.

Nikam nemusíte
I přes touhu po společnosti každý občas ocení možnost zůstat doma. Pro takové případy u nás najdete mnoho domácích píp, které si dokážete obsluhovat sami.

Na jedno i víc piv
Máte rádi jedno pivo, kterému zůstáváte věrni, ať se děje co se děje? Nebo rádi ochutnáváte nová piva? Najdete u nás zařízení, ze kterých si načepujete jeden druh piva, nebo klidně i více druhů.

sklenice s pivem

Menší výčep i pořádný kus
Stačí vám menší výčep pro občasné použití, který si postavíte na stůl, nebo preferujete pojízdný typ, který vám nebude zabírat místo na stole? Máme pro vás všechny možné druhy.

Mít svůj domácí výčep má mnoho výhod. Jednou z nich je fakt, že se bude skvěle vyjímat na oslavách a na letních grilovačkách. Lahváč je sice fajn, ale jedno pořádně orosené čerstvě načepované pivo je prostě mnohem lepší. Najděte u nás svůj výčep pro své chvíle pohody, v nabídce máme světoznámé výrobce, kteří vyrábí pípy a výčepy nevyšší kvality. Jejich výrobky najdete i v restauracích a hospodách, což je záruka kvality. Pozvedněte své oslavy na vyšší úroveň a čepujte, co hrdlo ráčí.