Aplikace jako splněný sen každého puberťáka

Published by on 21. 7. 2019
Categories: Internet

V online světě se nyní objevila nová a vzrušující aplikace, kterou si užijí nejen puberťáci, ale také dospělí muži. A co tyto dvě kategorie milují? Pochopitelně, že nahé ženy. A přesně toho se jim díky tomuto programu také dostane.

psaní na mobilu

Nástroj funguje s pomocí umělé inteligence a zvládne z běžné fotografie smazat oblečení. A to takovým způsobem, že se internetová stránka ihned po spuštění zhroutila. Nápor a zájem byl tak vysoký, že to server nevydržel. Autor sliboval, že během několika dní bude znovu fungovat, ale asi se to nestane. Tvůrce totiž nechce, aby ji lidé tolik zneužívali.

Pouze pro pány

Aplikace má název DeepNude. Užít si ji možná budete moci s operačním systémem Windows a Linus. Zajímavostí ovšem je, že dokáže svléknout pouze ženy. Dámské osazenstvo má tak smůlu, protože fotografii s mužem obnažit nedokáže.

Je vám jistě jasné, že projekt vznikl z dětské touhy po tzv. rentgenových brýlí. Program využívá algoritmu, který prakticky dokresluje neúplné obrázky. Projekt to byl jistě zajímavý a pro mnohé muže skutečně lákavý, server ovšem varuje před zneužitím, zostuzením a obtěžováním daných žen.

Zábava hlavně pro autora

Tvůrce si zachovává anonymitu a komunikuje pouze pod přezdívkou Alberto. Aplikaci prý vytvořil jen pro svou zábavu a vůbec nečekal, že by se stala tak populární. DeepNude lze podle něj přirovnat k photoshopu, kde můžete dosáhnout stejného výsledku.

maketa mobilu

Podle The Verge se z právního hlediska nástroj nachází v šedé zóně. A to i přes to, že autor si označuje za „zábavu, která nepropaguje žádné sexuálně explicitní fotografie“. V současnosti si můžete užít omezenou formu. Můžete se pobavit, ale s vodoznakem a dalšími bezpečnostními prvky. I tak se ale dá čekat velké zneužívání ze strany uživatelů.

Na vytvořené obrázky se za poplatek sice podíváte, ale bude se tam nacházet slovíčko „fake“. To označuje fakt, že fotografie není reálná a mělo by to zmírnit vydírání či obtěžování osob, které na obrázku jsou. Server ovšem poukazuje na to, že vodoznak není těžké odstranit. Tyto a podobné bezpečností prvky se časem jistě budou ještě zdokonalovat.