5 rad pro efektivní opalování v soláriu

Published by on 16. 1. 2021
Categories: Business

S opalováním pod “umělým slunce” je spojena řada mýtu, pro které se spoustu lidí bojí tuto metodu vyzkoušet. Nemusíte se však ničeho obávat. Je samozřejmě zapotřebí dodržovat určitá pravidla tak, aby bylo slunění v soláriu bezpečné a abyste dosáhli toho nejlepšího efektu. V tomto článku se dozvíte několik tipů, díky kterým bude vaše opálení nejen výraznější, ale rovněž si díky nim opálenou pokožku udržíte mnohem déle.

ochrana kůže

Kvalitní opalovací přípravek je základ

Pro opalování v soláriím zvolte vždy krém či mléko, jež je určeno speciálně pro tento typ opalování. Mnoho lidí se mylně domnívá, že mohou použít klasický opalovací krém, který používají při opalování na sluníčku. Tyto krémy vám však vaši pokožce neposkytnou potřebnou ochranu, neboť opalování v soláriích funguje na jiném principu.

V této souvislosti lze rovněž doporučit rozhodně nešetřit na kvalitě. Kvalitní přípravek vaši pokožku nejen dostatečně ochrání, ale rovněž zaručí, že vaše opálení bude tmavší a déle vydrží. Nechte si proto poradit od personálu v samotném salónu, který vám jistě poradí jaký produkt zvolit, aby vaši pokožku dostatečně ochránil. Solárium Brno Naomi Brno nabízí služby v této oblasti na té nejvyšší úrovni, můžete si být proto jisti, že obsluha vám poskytne veškeré potřebné informace tak, aby celá procedura byla bezpečná a efektivní.

Nezapomeňte na dostatečnou hydrataci

Před začátkem samotné procedury vaši pokožku dostatečně hydratujte a to především tak, že si během dne budete hlídat pitný režim. Také opalování v soláriu bude vaši pokožku vysušovat, proto je mimořádně důležité přijímat den před a po slunění dostatečné množství čisté vody či neslazeného čaje.

opalování v soláriu

Odlíčení a příprava pokožky

Před zahájením opalování je nutné z pokožky odstranit veškerý make up. Mnoha žen tento krok vynechává, avšak líčidla v kombinaci se zářením mohou vaši pokožku nepříjemně podráždit. Je rovněž vhodné dopřát si teplou sprchu a pokožku ošetřit peelingovým přípravkem, díky tomuto kroku bude vaše opálení rovnoměrné a vaše kůže bude působit “sametově”.